Weź udział w konkursie Dying Light 2 Stay Human

Możesz wygrać komputer gamingowy z procesorem Intel.

Weź udział w konkursie Dying Light 2 Stay Human

Możesz wygrać komputer gamingowy z procesorem Intel.

Poznaj swoje losy w Dying Light 2 Stay Human dzięki potężnemu komputerowi gamingowemu

Spróbuj wygrać komputer X-Kom G4MR ELITE z procesorem Intel® Core™ zapewniający bardziej płynną i wciągającą rozgrywkę. Czy odważysz się nocą badać rozległy otwarty świat? Czy zwyciężysz w brutalnych walkach? I czy przede wszystkim zachowasz swoje człowieczeństwo?

This contest has ended.

Weź udział, spróbuj zdobyć nagrodę i zdobądź przewagę w Dying Light 2 Stay Human

Wypełnij formularz, odpowiedz na poniższe pytanie i prześlij swoje zgłoszenie. Zgłoszenia będą oceniane pod względem kreatywności, precyzji i tego, jak bardzo spodobają się sędziom.

 

Jakie trzy słowa (po angielsku) najlepiej opisują świat Dying Light?

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą dorosłą w wieku co najmniej 18 lat i zgadzasz się, aby firma Intel kontaktowała się z Tobą za pomocą marketingowych wiadomości e-mail lub telefonicznie. Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Witryny internetowe i komunikaty firmy Intel podlegają naszym Prywatności i Warunki korzystania.


Brak konieczności zakupu. Otwarty dla legalnych rezydentów Polski, którzy ukończyli 18 lat. Konkurs rozpoczyna się o 23:59 PST 2.02.2022 i 8.59 CET 2.03.2022 i kończy się o 23.59 PST 17.03.2022 i 8.59 CET 3.03. 18/22. Nieważne tam, gdzie jest to zabronione i podlega oficjalnym przepisom.

© 2022 Techland S.A.. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Intel, the Intel Logo, Intel Inside, Intel Core, and Core Inside are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.

© 2022 Intel Corporation

*Other names and brands may be claimed as property of others.